-4.3 C
Brno
Pondělí, 30 ledna, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Tmavé vlasy na léto? Slavná oscarová kráska má jasno, šla do toho… inspiruje vás?

Je to obvykle naopak – s příchodem teplých dnů se mnohé ženy vyberou ke kadeřníkovi a nechají si hřívu prosvětlit jemnými plavými tóny, případně o tón či dva změní svůj původní odstín. Tmavé vlasy ustupují do pozadí. Musí to však být pravidlo? Určitě ne…

Herečka Charlize Theron hostila charitativní párty na podporu rodné Afriky. Předvedla se s novou barvou vlasů a účesem.

Potvrdila to teprve nedávno i oscarová herečka – hvězdná Charlize Theron, která překvapila veřejnost s novou barvou vlasů a účesem. Z blondýnky se stala plavovláska s téměř havráním tmavým odstínem ve vlasech. Theron také předvedla retro inspiraci, která se ovšem v těchto dnech stává skutečným hitem – úpravu vlasů na styl 80. let.

Tmavé kadeře u jihoafrické rodačky sice nejsou až tak překvapením, v minulosti si nechala vlasy zabarvit, zkrátit či dokonce vyholit – to vše pro filmovou roli. Ta by měla být důvodem i tentokrát, ale Theronově vzhled přinutil několik známé dámské magazíny položit si otázku – a co takhle tmavé vlasy v létě?

Beautiful woman

Přidáváme se a říkáme, proč ne… je však třeba si uvědomit několik zásad při opatrování barvených tmavších vlasů. Se sluncem a koupací sezónou se zvyšuje riziko vymývání barvy či ztráty její intenzity. Do vlasové péče je tedy nutno zařadit ochranné přípravky na stálost barvy, ale také na udržení hydratace vlasů a jejich lesku. Vlasy si ptají výživnou masku – o to více, pokud byly barvené jen těsně před nástupem horkého počasí či odjezdem na dovolenou.

Zapomenout byste neměli ani na pokrývku hlavy, pokud jste například na pláži. Je jasné, že tmavé vlasy přitahují sluneční paprsky víc a bude vám možná teplejší než by tomu bylo s plavou hřívou.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny