Získejte u Jetbull pokeru 50$ do začátku. BEZ VKLADU!!

U většiny sázkových kanceláří, kasín a pokerových online síní je nutné před získáním nějakého bonusu nejprve vložit vlastní peníze. U pokerové síně na Jetbull.cz je to jiné. 50 dolarů dostanete do hry aniž byste museli své peníze vkládat.

Úplně jen tak to ale pochopitelně není. Nejprve musíte prokázat své pokerové znalosti. Nebudou přeci rozdávat peníze na hraní pokeru  někomu, kdo poker vůbec neovládá.

Máte hned 2 možnosti, jak své pokerové znalosti prokázat, abyste u Jetbull.cz 50$ do začátku získali:

Nasbírejte 10 Zlatých žetonů
Takto můžete zadarmo získat Zlaté žetony a pak za ně můžete hrát SNG (Sit’N’Go), abyste získali vice Zlatých žetonů. SNGs za zlaté žetony stejně jakos Gold Chip Lover (1 žeton), Gold Chip Lover (2 žetony), Gold Chip Lover – turbo (3 žetony), nebo Gold Chip Lover – turbo (6 žetonů) jsou nabízeny každých několik minut.
Jakmile nasbíráte 10 Zlatých žetonů, prosím, pošlete email na support@jetbull.com s předmětem “$50 BONUS” a vašim přihlašovacím jménem/ printscreenem vašeho jména, abyste mohli bonus dostat. $5 v hotovosti společně s dalším bonusem v hodnotě $45 vám budou na váš účet připsany během 72 hodin. Musíte nasbírat 16,67 FPP bodů za každý $1 z $45 bonusu. Bonus pak dostáváte po $5 částkách.

Nasbírejte 50 FPP bodů
Nemusíte nic vložit, jen hrajte freeroly a získejte peníze zdarma. Za ně pak můžete hrát u reálných stolů a získat tak FPP body. Jakmile nabíráte 50 FPPs, prosím, pošlete email na support@jetbull.com s předmětem “$50 BONUS” a vašim přihlašovacím jménem/ printscreenem vašeho jména, abyste mohli bonus dostat.
$10 v hotovosti společně s dalším bonusem v hodnotě $40 vám budou na účet připsany během 72 hodin. Musíte nasbírat 16,67 FPPs za každý $1 z $40 bonusu. Bonus pak dostáváte po $5 částkách.2 890 views

Mohlo by vás dále zajímat:První vsazená pětistovka bez rizika prohry

    Zní to divně. Při sázení na sport je riziko přeci vždy. Nikoli však u sázkové kanceláře Expekt v případě první zdejší sázky. Zde skutečně sázíte svou první sázku bez jakéhokoli rizika prohry a skutečně tak můžete jen vyhrát. ...číst celéTIPFORUM.cz - právě probíraná témata

NÁZEV TÉMATU ODPOVĚDÍ ZOBRAZENÍ
Zajímavé přestupy - léto 2018 41 443
FORTUNA:LIGA 34 183
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 8 70
ICC 2018 28 165
Olimpo - Aldosivi 8 66
Fantasy Premier league 6 99


  • Reklama