Live sázení v novém kabátě u bet365.com

Velmi oblíbená sázková kancelář bet365 vyrukovala s novým trumfem. Tím je nově zpracovaná forma live, chcete-li živého sázení. Zatímco běžné sázení se může u bet365 zdát sázkařským elévům poněkud nepřehledné, live sázení, alespoň v té nové podobě, je zpracované opravdubez sebemenších výhrad.

Nejprve vyčtěme nedostatky běžnému sázení a současné podobě Live sázení.  Hlavním problémem je obrovská nabídka sázkových příležitostí. Člověk by si řekl, že více je lépe, ale v podání bet365 to tak bohužel v současné době není. Vyhledávání je zde bohužel velmi nepřehledné. Totéž pak platí u současných live sázek.

Tato nepřehlednost je pak dána i druhým faktorem, kterým je to, že tvůrci současného systému neroztáhli nabídku na celou část obrazovky, jak je zvykem u moderních aplikací. Ve staré verzi jsou všechny nabídky nahňácané do pevné šířky a systém se tak připravuje o značnou část plochy, kterou nevyužívá.

Druhý ze zmíněných nedostatků je u beta verze live sázení vyřešen a světe div se, eliminoval se tím i problém s obrovským počtem sázkových příležitostí a funkcí, které systém nabízí. Vše je přehledné a pro uživatele velmi přívětivé.

K uživatelské přívětivosti se pak musí přičíst i rychlost systému, která je u takto složitých aplikací běžně i mnohonásobně nižší, ovšem zde se vývojáři bet365 skutečně vytáhli. Systém reaguje prakticky okamžitě.

Dále pak je nutné zmínit i video. Velkou část příležitostí pro Live sázení doprovází totiž živí přenos utkání. I v tomto případě platí to, že v nové verzi je video mnohem lépe zpracované. Lépe, znamená v případě videa „větší“. A větší může být aniž by překáželo díky tomu, že je nabídka roztažená pěkně na celou šířku sázkařova monitoru.

No a kde můžete nové Live sázení vyzkoušet? Je to snadné: podívejte se na stránka Bet365.com, vyhledejte nahoře v menu odkaz LIVE a následně pak v pravém sloupci „NOVĚ – LIVE SÁZKY beta VYZKOUŠEJTE“.

bet3652 497 views

Mohlo by vás dále zajímat:Chance vypsala kurzy na anketu TýTý

    CHANCE letos poprvé vypisuje kurzy na výsledky ankety TýTý. Je vypsáno všech devět kategorií ankety: Pořad roku, Herec, Herečka, Osobnost televizní publicistiky, Osobnost televizní zábavy, Osobnost televizního zpravodajství, Seriál roku, Zpěvačka a Zpěvák....číst celéTipsport vypsal kurzy na Superstar

    Česko Slovenská SuperStar – ostře sledovaná soutěž, v níž televizní diváci sami rozhodují o budoucích hvězdách šoubyznysu, ani letos nechybí v kursové nabídce Tipsportu....číst celéZa dvacku vyhrál sázkař přes 340 tisíc

    Opravdu velké štěstí měl sázkař z Prahy, který si tipnul přesné výsledky třech zápasů, přičemž všechny tři uhodl a pouhou dvacetikorunu přetavil na více než 340 tisíc korun. ...číst celéSázka na poločasy s vysokými kurzy se vyplatila

    Sázkař z Prahy si oblíbil tipy na poločasy a evidentně se nebojí vysokých kurzů. Nakombinoval fotbalová utkání z několika různých kontinentů a vyšrouboval kurz přes šest tisíc ku jedné. Podařilo se mu vše natipovat perfektně a svých 25 korun přetavil na více než sto padesát tisíc! ...číst celéTIPFORUM.cz - právě probíraná témata

NÁZEV TÉMATU ODPOVĚDÍ ZOBRAZENÍ
Zajímavé přestupy - léto 2018 41 443
FORTUNA:LIGA 34 183
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 8 70
ICC 2018 28 165
Olimpo - Aldosivi 8 66
Fantasy Premier league 6 99


  • Reklama